KONST / Litografier / Färglitografi 11482597
nr 1148 2597
Jørgen Nash
(1920-2004), Danmark
Färglitografi, Signerad och numrerad 112/250, 'Hill', motivet: 75x55
Kondition: skadat glas
Jørgen Nash, dansk målare född 1920, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:40:55
30/11 13:58:11